Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Спідниця жіноча джинсова темно-сірого кольору р.34 210856M
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 34 |
| Відповідає розміру | 40 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 32 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 40 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 66 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 98% котон, 2% эластан |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Джинс |
| Колір | Темно-сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 34 |
- Ціна: 550 ₴






