Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Мокасини чоловічі темно-синього кольору р.43 198979M
| Розмір | 43 |
| Відповідає розміру | 43,5 |
| Довжина устілки (см) | 28 см |
| Повнота ноги (см) | 8,5 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
| Висота гомілки (см) | 7 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид взуття | Мокасини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | 40 |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | Темно-синій |
- Ціна: 520 ₴






