Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Кросівки дитячі літні для дівчинки рожевого кольору р.35 210556M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для дітей
Невеликі залишки клея на підошві.
| Розмір дитячих взуття | 35 |
| Відповідає розміру | 35 |
| Довжина устілки (см) | 22,5 см |
| Повнота ноги (см) | 7 см |
| Висота підошви (см) | 2,5 см |
| Висота гомілки (см) | 5,5 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Застібка | Шнурівка/блискавка |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Літо |
| Країна виробник | Китай |
| Супінатор | Ні |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид взуття | Кросівки |
| Категорія | Для дітей |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Сіточка |
| Розмір | 34 |
- Ціна: 200 ₴






