
Туфлі-лофери дитячі для дівчинки білого кольору р.37 210497M
200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 210497_!352574_37
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Туфлі-лофери дитячі для дівчинки білого кольору р.37 210497M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для дітей
| Розмір | 37 |
| Відповідає розміру | 36,5 |
| Довжина устілки (см) | 23,2 см |
| Повнота ноги (см) | 7,5 см |
| Висота підошви (см) | 2,5 см |
| Висота гомілки (см) | 6 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Туфлі |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Супінатор | Ні |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 37 |
- Ціна: 200 ₴





