Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Кросівки дитячі літні для дівчинки сріблястого кольору р.37 210495M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для дітей
Невеликі залишки клея на підошві.
| Розмір дитячих взуття | 37 |
| Відповідає розміру | 36,5 |
| Довжина устілки (см) | 23,2 см |
| Повнота ноги (см) | 7,5 см |
| Висота підошви (см) | 2,5 см |
| Висота гомілки (см) | 5,5 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Застібка | Липучка |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Літо |
| Країна виробник | Китай |
| Супінатор | Ні |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид взуття | Кросівки |
| Категорія | Для дітей |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Сіточка |
| Розмір | 34 |
- Ціна: 200 ₴






