Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Футболка жіноча зеленого кольору з принтом р.S 210441M
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват грудей (см) | 47 см |
| Довжина виробу (см) | 66 см |
| Довжина рукава (см) | 19 см |
| Ширина по плечах (см) | 46 см |
| Напівобхват талії (см) | 46 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Футболка |
| Довжина рукава | Короткий |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Коттон |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 220 ₴






