Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Уггі жіночі кольору хакі штучна замша Уцінка р.43 210220M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
Причина уцінки : на лівому уггу не якісно прошитий шов.
Товар поверненню та обміну не підлягає.
| Розмір жіночого взуття | 43 |
| Довжина устілки (см) | 25,3 см |
| Повнота ноги (см) | 9 см |
| Висота підошви (см) | 3 см |
| Висота гомілки (см) | 11,5 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид взуття | Уггі |
| Матеріал верху | Штучна замша |
| Матеріал підкладки | Штучне хутро |
| Оздоблення та прикраси | Хутро |
| Стать | Жіноча |
| Сезон | Зима |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Хакі |
- Ціна: 580 ₴






