Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Футболка жіноча молочного кольору з принтом р.M 210435M
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 44-46 |
| Напівобхват грудей (см) | 52 см |
| Довжина виробу (см) | 66 см |
| Довжина рукава (см) | 20 см |
| Ширина по плечах (см) | 48 см |
| Напівобхват талії (см) | 51 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Футболка |
| Довжина рукава | Короткий |
| Склад | 95% коттон, 5% эластан |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Коттон |
| Колір | Молочний |
- Ціна: 220 ₴






