Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Шльопанці піна чоловічі чорного кольору р.42/43 163126M
Країна виробник: Україна
Виробник: Dreamstan
Категорія: Для чоловіків
| Розмір чоловічого взуття | 42/43 |
| Відповідає розміру | 42,5 |
| Довжина устілки (см) | 27,5 см |
| Повнота ноги (см) | 7 см |
| Висота підошви (см) | 2,5 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreamstan |
| Вид взуття | Шльопанці |
| Застібка | Без застібки |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Літо |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 42/43 |
- Ціна: 165 ₴






