
Капці кімнатні чоловічі чорного кольору р.43/44 210304M
270 ₴
- Готово до відправки
- Код: 210304_!351523_43/44
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Капці кімнатні чоловічі чорного кольору р.43/44 210304M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для чоловіків
| Розмір чоловічого взуття | 43/44 |
| Відповідає розміру | 41,5 |
| Довжина устілки (см) | 26,5 см |
| Повнота ноги (см) | 9 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
| Висота гомілки (см) | 7,5 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал верху | Текстиль |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид взуття | Тапочки |
| Категорія | Для чоловіків |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Прошивка | Немає |
| Розмір | 43/44 |
| Сезон | Всесезонний |
| Супінатор | Немає |
- Ціна: 270 ₴





