Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Лосини жіночі однотонні чорного кольору р.XL-6XL 210080M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | XL-6XL |
| Відповідає розміру | 44-48 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 30 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 37 см |
| Посадка (см) | 31 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 62 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 95 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу: | Лосини |
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 90% полиэстер, 10% спандекс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 220 ₴






