Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Піджак жіночий темно-синього кольору р.36 204420M
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 36 |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват грудей (см) | 42 см |
| Довжина виробу (см) | 49 см |
| Довжина рукава (см) | 61 см |
| Ширина по плечах (см) | 35 см |
| Напівобхват талії (см) | 35 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Гудзики |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Склад | 97% хлопок, 3% эластан |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Піджак |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | 36 |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Костюмка-софт |
| Колір | Темно-синій |
- Ціна: 160 ₴






