
Сукня-піджак жіноча однотонна чорного кольору р.L 209594M
300 ₴
- В наявності
- Код: 209594_!348451_L
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня-піджак жіноча однотонна чорного кольору р.L 209594M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | L |
| Відповідає розміру | 44-46 |
| Напівобхват грудей (см) | 46 см |
| Довжина виробу (см) | 86 см |
| Довжина рукава (см) | 62 см |
| Ширина по плечах (см) | 35 см |
| Напівобхват талії (см) | 40 см |
| Напівобхват стегон (см) | 48 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Вечірнє плаття |
| Довжина рукава | Довгий |
| Застібка | Гудзики |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність корсету | Ні |
| Склад | 50% коттон, 50% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Фасон сукні | А-силует |
| Колір | Чорний |
| Шлейф | Ні |
- Ціна: 300 ₴





