Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Дутики жіночі на хутрі бордового кольору Уцінка р.37 209402M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
Причина уцінки товару: невеличкі дефекти.
Товар обміну та поверненню не підлягає.
| Розмір жіночого взуття | 37 |
| Довжина устілки (см) | 24 см |
| Повнота ноги (см) | 7,5 см |
| Висота підошви (см) | 1,5 см |
| Висота підборів (см) | 2 см |
| Висота гомілки (см) | 14 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Чоботи |
| Застібка | Блискавка |
| Матеріал верху | Плащівка |
| Матеріал підкладки | Штучне хутро |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Зима |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бордовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | 40 |
- Ціна: 360 ₴






