Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Туфлі чоловічі коричневого кольору Уцінка р.40 156861M
Країна виробник: Китай
Виробник: ААА
Категорія: Для чоловіків
Причина уцінки товару: клей, потертості.
Товар обміну та поверненню не підлягає.
| Розмір чоловічого взуття | 40 |
| Довжина устілки (см) | 26,3 см |
| Повнота ноги (см) | 8,5 см |
| Висота підборів (см) | 1,5 см |
| Висота підошви (см) | 1 см |
| Висота гомілки (см) | 5 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ААА |
| Вид взуття | Туфлі |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Прошивка | Так |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Китай |
| Супінатор | Ні |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для чоловіків |
| Матеріал верху | Штучні замки. Мистецтвова шкіра |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | 40 |
- Ціна: 325 ₴









