
Спідниця жіноча однотонна темно-синього кольору р.1 208782M
150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 208782_!345605_1
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Спідниця жіноча однотонна темно-синього кольору р.1 208782M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1 |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 37 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 56 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 110 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид спідниці | Сонце-кльош |
| Застібка | Блискавка |
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Літо |
| Склад | 50% коттон, 50% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Коттон |
| Колір | Темно-синій |
- Ціна: 150 ₴





