Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Кофта жіноча однотонна тедді чорного кольору р.1 208624M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1 |
| Відповідає розміру | 44-46 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 77 см |
| Напівобхват грудей (см) | 63 см |
| Довжина виробу (см) | 66 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Кофта |
| Застібка | Блискавка |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 60% полиэстер, 40% котон |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Штучне хутро |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 1 |
| Стиль | Повсякденний |
- Ціна: 820 ₴






