
Кофта чоловіча однотонна на флісі темно-сірого кольору р.M 207602M
300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 207602_!340523_M
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Кофта чоловіча однотонна на флісі темно-сірого кольору р.M 207602M
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 42 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 64 см |
| Напівобхват грудей (см) | 49 см |
| Довжина виробу (см) | 63 см |
| Напівобхват талії (см) | 47 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Застібка | Блискавка |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Темно-сірий |
| Тип тканини | Фліс |
| Сезон | Демісезон |
| Вид виробу | Кофта |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
| Силует | Прямий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для чоловіків |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | M |
| Стиль | Повсякденний |
- Ціна: 300 ₴





