Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Спортивний костюм жіночий напівбатальний чорного кольору р.52 207609M
Країна виробник: Китай
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 52 |
| Напівобхват грудей (см) | 61 см |
| Довжина виробу (см) | 66 см |
| Довжина рукава (см) | 49 см |
| Ширина по плечах (см) | 66 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 38 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 63 см |
| Посадка (см) | 34 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 69 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 104 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Кофта |
| Низ | Штани |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Двонитка |
| Колір | Чорний |
| Стать | Жіноча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Костюм |
| Вигляд костюма | Двійка |
| Застібка | Блискавка |
| Костюм складається з | Кофта; Штани |
| Місце розміщення | Павлоград; Одесса |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 50 |
| Стиль | Повсякденний |
| Тип коміра | Капюшон |
| Тип застібки | Блискавка |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
| Фасон рукава | Довгий |
- Ціна: 660 ₴






