Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Кофта дитяча для хлопчика синього кольору р.116 207499M
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для дітей
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 116 |
| Відповідає розміру | 116 |
| Напівобхват грудей (см) | 36 см |
| Довжина виробу (см) | 50 см |
| Довжина рукава (см) | 42 см |
| Ширина по плечах (см) | 32 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Кофта |
| Стать | Для хлопчиків |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застібка | Без застібки |
| Категорія | Для дітей |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | 110 |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Коттон |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
- Ціна: 200 ₴





