Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Костюм жіночий однотонний у рубчик бежевого кольору р.XL 207286M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | XL |
| Відповідає розміру | 48 |
| Напівобхват грудей (см) | 53 см |
| Довжина виробу (см) | 68 см |
| Довжина рукава (см) | 64 см |
| Ширина по плечах (см) | 46 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 34 см |
| Напівобхват талії (см) | 53 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 55 см |
| Посадка (см) | 30 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 77 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 105 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Кофта |
| Застібка | Без застібки |
| Низ | Штани |
| Склад | 80% полиэстер, 20% эластан |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Рубчик |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Костюм |
| Вигляд костюма | Двійка |
| Категорія | Для жінок |
| Костюм складається з | Штани; Кофта |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | S |
| Сезон | Демісезон |
| Тип застібки | Без застежки |
- Ціна: 390 ₴






