Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Кросівки чоловічі кольору хакі р.42 207297M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для чоловіків
| Розмір чоловічого взуття | 42 |
| Відповідає розміру | 41,5 |
| Довжина устілки (см) | 26,5 см |
| Повнота ноги (см) | 9 см |
| Висота підошви (см) | 2,5 см |
| Висота гомілки (см) | 7 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Кросівки |
| Застібка | Шнурівка |
| Матеріал верху | Комбінований |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Стать | Чоловіча |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Спортивний |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 41 |
- Ціна: 820 ₴






