Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Куртка чоловіча демісезонна чорного кольору р.3XL 207172M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 3XL |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват грудей (см) | 57 см |
| Довжина виробу (см) | 65 см |
| Довжина рукава (см) | 62 см |
| Ширина по плечах (см) | 44 см |
| Напівобхват талії (см) | 55 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Застібка | Блискавка |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Плащівка |
| Функція підігріву | Ні |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 970 ₴






