
Куртка чоловіча демісезонна екошкіра чорного кольору р.58 207070M
1 010 ₴
- Немає в наявності
- Код: 207070_!337722_54
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Куртка чоловіча демісезонна екошкіра чорного кольору р.58 207070M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 58 |
| Відповідає розміру | 52 |
| Напівобхват грудей (см) | 60 см |
| Довжина виробу (см) | 72 см |
| Довжина рукава (см) | 67 см |
| Ширина по плечах (см) | 49 см |
| Напівобхват талії (см) | 59 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Застібка | Блискавка |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Китай |
| Функція підігріву | Ні |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Куртка |
| Вид куртки | Класичний крій |
| Категорія | Для чоловіків |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | 54 |
| Тип тканини | Екошкіра |
- Ціна: 1 010 ₴





