
Кеди жіночі бежевого кольору на шнурівці текстиль Уцінка р.37 206945M
200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 206945_!337061_37
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Кеди жіночі бежевого кольору на шнурівці текстиль Уцінка р.37 206945M
Країна виробник: Китай
Виробник: Horoso
Категорія: Для жінок
Причина уцінки: Правий носок трохи темніший за лівий. Товар обміну та поверненню не підлягає.
| Розмір жіночого взуття | 37 |
| Довжина устілки (см) | 23,5 см |
| Повнота ноги (см) | 7,5 см |
| Висота підошви (см) | 2,5 см |
| Висота гомілки (см) | 4 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoso |
| Вид взуття | Кеди |
| Застібка | Шнурівка |
| Матеріал верху | Текстиль |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бежевий |
| Стать | Жіноча |
- Ціна: 200 ₴





