
Сандалі чоловічі чорного кольору на ліпучці р.42 206666M
280 ₴
- Готово до відправки
- Код: 206666_!335750_42
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сандалі чоловічі чорного кольору на ліпучці р.42 206666M
Країна виробник: Китай
Виробник: ААА
Категорія: Для чоловіків
| Розмір чоловічого взуття | 42 |
| Відповідає розміру | 41,5 |
| Довжина устілки (см) | 26,5 см |
| Повнота ноги (см) | 8 см |
| Висота підошви (см) | 3 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ААА |
| Вид взуття | Сандалі |
| Застібка | Липучка |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Літо |
| Країна виробник | Китай |
| Супінатор | Ні |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для чоловіків |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | 42 |
- Ціна: 280 ₴





