Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Шльопанці піна жіночі бірюзового кольору р.38/39 206634M
Країна виробник: Китай
Виробник: ABC
| Розмір жіночого взуття | 38/39 |
| Відповідає розміру | 37,5 |
| Довжина устілки (см) | 24,3 см |
| Повнота ноги (см) | 7 см |
| Висота підошви (см) | 4 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ABC |
| Вид взуття | Шльопанці |
| Застібка | Без застібки |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал верху | ПВХ |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | 36/37 |
| Сезон | Літо |
| Супінатор | Немає |
- Ціна: 180 ₴






