Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Лосини жіночі однотонні бежевого кольору на мікрофлісі р.L 206267M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | L |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 32 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 42 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 70 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 98 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу: | Лосини |
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 95% полиэстер, 5% эластан |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Рубчик |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вигляд виробу: | Лосини |
| Застібка | Гумка |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | S |
| Стиль | Повсякденний |
- Ціна: 350 ₴






