Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Шльопанці жіночі бежевого кольору р.37 206168M
Країна виробник: Китай
Виробник: Meideli
Категорія: Для жінок
Замір зроблений від краю до краю.
| Розмір жіночого взуття | 37 |
| Відповідає розміру | 37 |
| Довжина устілки (см) | 23,5 см |
| Повнота ноги (см) | 8 см |
| Висота підборів (см) | 5 см |
| Висота підошви (см) | 3,5 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meideli |
| Вид взуття | Шльопанці |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал верху | Силікон |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 295 ₴






