Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Кеди жіночі високі рожевого кольору на шнурівці текстиль р.38 206210M
Країна виробник: Китай
Виробник: XIFA
Категорія: Для жінок
Вузькі.
| Розмір жіночого взуття | 38 |
| Відповідає розміру | 38 |
| Довжина устілки (см) | 24,5 см |
| Повнота ноги (см) | 8 см |
| Висота підошви (см) | 2,5 см |
| Висота гомілки (см) | 8 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xifa |
| Вид взуття | Кеди |
| Застібка | Шнурівка |
| Матеріал верху | Текстиль |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Рожевий |
| Стать | Жіноча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 36 |
- Ціна: 350 ₴






