Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Мокасини чоловічі зеленого кольору р.41 205685M
| Розмір | 41 |
| Відповідає розміру | 41 |
| Довжина устілки (см) | 26,2 см |
| Повнота ноги (см) | 8 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
| Висота гомілки (см) | 6 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Зелений |
| Вид взуття | Мокасини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | 40 |
| Сезон | Демісезон |
- Ціна: 340 ₴






