Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сліпони жіночі білого кольору р.39 178470M
Країна виробник: Китай
Виробник: АDS
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | 39 |
| Відповідає розміру | 38 |
| Довжина устілки (см) | 24,5 см |
| Повнота ноги (см) | 8 см |
| Висота підошви (см) | 3 см |
| Висота гомілки (см) | 6 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид взуття | Сліпони |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 38 |
- Ціна: 684 ₴






