Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Штани жіночі сірого кольору р.42-44 181948M
Країна виробник: Китай
Виробник: FASHION
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 42-44 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 34 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 48 см |
| Посадка (см) | 33 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 82 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 111 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 42-44 |
- Ціна: 483 ₴






