Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Туфлі чоловічі чорного кольору р.43 162024M
Країна виробник: Китай
Виробник: Weifeng
Категорія: Для чоловіків
| Розмір чоловічого взуття | 43 |
| Відповідає розміру | 42,5 |
| Довжина устілки (см) | 27,5 см |
| Повнота ноги (см) | 9 см |
| Висота підборів (см) | 2 см |
| Висота підошви (см) | 1 см |
| Висота гомілки (см) | 6 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weifeng |
| Вид взуття | Туфлі |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал верху | Штучна замша |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Прошивка | Так |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Китай |
| Супінатор | Ні |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для чоловіків |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 40 |
- Ціна: 456 ₴






