Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сліпони чоловічі кольору хакі р.40 181184M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для чоловіків
| Розмір чоловічого взуття | 40 |
| Відповідає розміру | 40,5 |
| Довжина устілки (см) | 26 см |
| Повнота ноги (см) | 8 см |
| Висота підошви (см) | 1,5 см |
| Висота гомілки (см) | 5 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид взуття | Сліпони |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал верху | Сітка |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для чоловіків |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 40 |
| Сезон | Демісезон |
| Супінатор | Немає |
- Ціна: 360 ₴



