
Дутики жіночі на хутрі темно-синього кольору з зірочками р.38/39 185431M
361 ₴
- Немає в наявності
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Дутики жіночі на хутрі темно-синього кольору з зірочками р.38/39 185431M
Країна виробник: Україна
Виробник: ABC
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | 38/39 |
| Відповідає розміру | 39 |
| Довжина устілки (см) | 25 см |
| Повнота ноги (см) | 8 см |
| Висота підошви (см) | 2,5 см |
| Висота гомілки (см) | 14 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ABC |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал підкладки | Штучне хутро |
| Сезон | Зима |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид взуття | Дутики |
| Категорія | Для жінок |
| Матеріал верху | ПВХ |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Прошивка | Немає |
| Розмір | 37/38 |
| Колір | Темно-синій |
- Ціна: 361 ₴





