Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Кросівки дитячі для хлопчика демісезонні чорного кольору р.23 165413M
Країна виробник: Україна
Виробник: Детство
Категорія: Для дітей
Залишки клею на підошві.
| Розмір дитячих взуття | 23 |
| Відповідає розміру | 23 |
| Довжина устілки (см) | 14,5 см |
| Повнота ноги (см) | 5 см |
| Висота підошви (см) | 2,5 см |
| Висота гомілки (см) | 4 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дитинство |
| Застібка | Липучка |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Стать | Для хлопчиків |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Супінатор | Ні |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид взуття | Кросівки |
| Категорія | Для дітей |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 22 |
| Сезон | Демісезон |
- Ціна: 304 ₴






