Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Шльопанці жіночі м'ятного кольору р.37 205233M
Країна виробник: Китай
Виробник: Башили
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | 37 |
| Відповідає розміру | 37,5 |
| Довжина устілки (см) | 24 см |
| Повнота ноги (см) | 8 см |
| Висота підборів (см) | 8 см |
| Висота підошви (см) | 0,5 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Башили |
| Вид взуття | Мюли |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал верху | Лакова шкіра штучна |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 36 |
- Ціна: 320 ₴






