Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Жилетка жіноча однотонна бежевого кольору р.M 205034M
Країна виробник: Китай
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват грудей (см) | 49 см |
| Довжина виробу (см) | 75 см |
| Ширина по плечах (см) | 41 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Жилет |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Силует | Прямий |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 720 ₴






