Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Шльопанці жіночі жовтого кольору р.40 180749M
Країна виробник: Китай
Виробник: LuckLine
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | 40 |
| Відповідає розміру | 40 |
| Довжина устілки (см) | 25,5 см |
| Повнота ноги (см) | 8 см |
| Висота підошви (см) | 0,5 см |
| Висота підборів (см) | 8 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Luck Line |
| Вид взуття | Шльопанці |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Жовтий |
- Ціна: 280 ₴



