Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Мокасини дитячі для дівчинки рожевого кольору р.26 160817M
Країна виробник: Україна
Виробник: КВМ
Категорія: Для дітей
| Розмір дитячих взуття | 26 |
| Відповідає розміру | 22,5 |
| Довжина устілки (см) | 14 см |
| Повнота ноги (см) | 5,5 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
| Висота гомілки (см) | 3 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КВМ |
| Вид взуття | Мокасини |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал верху | Текстиль |
| Стать | Для дівчаток |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Супінатор | Ні |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 171 ₴






