-18%


Шорти чоловічі джинсові темно-сірого кольору р.33 181799M
450 ₴
371 ₴
- В наявності
- Код: 181799_!232912_33
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Шорти чоловічі джинсові темно-сірого кольору р.33 181799M
Країна виробник: Китай
Виробник: MAN
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 33 |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 38 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 52 см |
| Посадка (см) | 27 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 33 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 59 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAN |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Спортивний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип товару | Шорти |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 33 |
- Ціна: 371 ₴





