
Шорти чоловічі чорного кольору р.3XL 204546M
240 ₴
- В наявності
- Код: 204546_!326047_3XL
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Шорти чоловічі чорного кольору р.3XL 204546M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 3XL |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 33 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 60 см |
| Посадка (см) | 30 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 9 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 37 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Шнурівка |
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Літо |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Тип товару | Шорти |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 240 ₴





