Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Шорти чоловічі однотонні кольору хакі р.5XL 200224M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 5XL |
| Відповідає розміру | 48 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 39 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 69 см |
| Посадка (см) | 32 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 22 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 52 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Шнурівка |
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Літо |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Тип товару | Шорти |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Шорти |
| Категорія | Для чоловіків |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | 5XL |
- Ціна: 260 ₴






