
Піджак жіночий однотонний помаранчевого кольору р.56 204700M
350 ₴
- В наявності
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Піджак жіночий однотонний помаранчевого кольору р.56 204700M
Країна виробник: Польща
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 56 |
| Відповідає розміру | 56 |
| Напівобхват грудей (см) | 68 см |
| Довжина виробу (см) | 85 см |
| Довжина рукава (см) | 51 см |
| Ширина по плечах (см) | 48 см |
| Напівобхват талії (см) | 64 см |
| Напівобхват стегон (см) | 73 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Склад | 95% полиэстер, 5% эластан |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Піджак |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 50 |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Костюмка-софт |
- Ціна: 350 ₴





