Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня жіноча бежевого кольору з принтом р.48 204533M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 48 |
| Відповідає розміру | 48 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 43 см |
| Напівобхват грудей (см) | 46 см |
| Довжина виробу (см) | 106 см |
| Напівобхват талії (см) | 51 см |
| Напівобхват стегон (см) | 56 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Застібка | Гудзики |
| Наявність кишень | Ні |
| Сезон | Літо |
| Склад | 50% хлопок, 50% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Коттон |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 250 ₴






