Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Купальник жіночий однотонний жовтого кольору р.M 204165M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 75B |
| Довжина виробу (см) | 13 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 34 см |
| Посадка (см) | 21 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Склад | 80% нейлон, 20% спандекс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Нейлон |
| Тип трусів | Сліп |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Купальник |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Молодіжний |
- Ціна: 400 ₴






