
Спортивний костюм чоловічий темно-синього кольору р.S 204116M
550 ₴
- Немає в наявності
- Код: 204116_!324226_S
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Спортивний костюм чоловічий темно-синього кольору р.S 204116M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват грудей (см) | 48 см |
| Довжина виробу (см) | 67 см |
| Довжина рукава (см) | 62 см |
| Ширина по плечах (см) | 45 см |
| Напівобхват талії (см) | 47 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 34 см |
| Напівобхват стегон (см) | 41 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 50 см |
| Посадка (см) | 29 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 77 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 105 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Худі |
| Низ | Штани |
| Стать | Чоловіча |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Тринитка |
| Колір | Темно-синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Кофта |
| Категорія | Для чоловіків |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | S |
| Стиль | Спортивний |
- Ціна: 550 ₴





