Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Спортивний костюм чоловічий сірого кольору р.S 204110M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват грудей (см) | 48 см |
| Довжина виробу (см) | 67 см |
| Довжина рукава (см) | 62 см |
| Ширина по плечах (см) | 44 см |
| Напівобхват талії (см) | 47 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 30 см |
| Напівобхват стегон (см) | 43 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 50 см |
| Посадка (см) | 27 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 75 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 103 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Худі |
| Низ | Штани |
| Стать | Чоловіча |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Тринитка |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 550 ₴






