Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Футболка жіноча однотонна чорного кольору р.S 204063M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват грудей (см) | 46 см |
| Довжина виробу (см) | 61 см |
| Довжина рукава (см) | 17 см |
| Ширина по плечах (см) | 40 см |
| Напівобхват талії (см) | 44 см |
| Напівобхват стегон (см) | 44 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Футболка |
| Довжина рукава | Короткий |
| Склад | 90% коттон, 10% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Коттон |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | S |
| Сезон | Демісезон |
- Ціна: 250 ₴






